SMAJ70CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMAJ70CAJ
JLCPCB Part #
C20140247
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 113V 1uA 3.5A 400W@10/1000us 70V 85.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS