BYV42EB-200,118
MFR.Part #
BYV42EB-200,118
JLCPCB Part #
C602890
Package
D2PAK
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@200V 160A 1V@30A 200V 30A D2PAK Diodes - General Purpose ROHS