WNS20S100CBJ
MFR.Part #
WNS20S100CBJ
JLCPCB Part #
C602619
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 50uA@100V 890mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS