P4SOD24CAX
MFR.Part #
P4SOD24CAX
JLCPCB Part #
C20140114
Description
-65℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS