P4SOD20AX
MFR.Part #
P4SOD20AX
JLCPCB Part #
C20140109
Description
-65℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 24.5V 32.4V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS