BYV410X-600PQ
MFR.Part #
BYV410X-600PQ
JLCPCB Part #
C602641
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 1.3V@20A 1uA@600V 20A 30ns 600V TO-220F Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS