BYV10MX-600PQ
MFR.Part #
BYV10MX-600PQ
JLCPCB Part #
C3202826
Package
TO-220F-2
Description
10A 110A 2V@10A 35ns 600V 8uA TO-220F-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS