BYC75W-600PQ
MFR.Part #
BYC75W-600PQ
JLCPCB Part #
C602540
Package
TO-247-2L
Description
1 Independent 10uA@600V 2.2V@75A 50ns 600V 75A TO-247-2L Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS