WW25WR100JTL
MFR.Part #
WW25WR100JTL
JLCPCB Part #
C2909488
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS