WF04P1801FTL
MFR.Part #
WF04P1801FTL
JLCPCB Part #
C5831012
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS