WR04X9310FTL
MFR.Part #
WR04X9310FTL
JLCPCB Part #
C172142
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS