WW25WR020FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW25WR020FTL
JLCPCB Part #
C2859381
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS