WF04H4422BTL
MFR.Part #
WF04H4422BTL
JLCPCB Part #
C5356694
Description
44.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS