WR12X18R2FTL
MFR.Part #
WR12X18R2FTL
JLCPCB Part #
C368160
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS