WW12NR015FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW12NR015FTL
JLCPCB Part #
C5356676
Package
1206
Description
15mΩ 1W 200V ±1% ±70ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS