WR06X2801FTL
MFR.Part #
WR06X2801FTL
JLCPCB Part #
C168302
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS