WW06WR620FTL
MFR.Part #
WW06WR620FTL
JLCPCB Part #
C172313
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS