WW08PR047FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW08PR047FTL
JLCPCB Part #
C2691587
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 47mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS