WW08PR050FTL
MFR.Part #
WW08PR050FTL
JLCPCB Part #
C6002140
Description
-55℃~+155℃ 333mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS