LTR10EZPF1200
MFR.Part #
LTR10EZPF1200
JLCPCB Part #
C5789091
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS