WR25X8200FTL
MFR.Part #
WR25X8200FTL
JLCPCB Part #
C396238
Description
-55℃~+155℃ 1W 250V 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS