WR06X2101FTL
MFR.Part #
WR06X2101FTL
JLCPCB Part #
C170516
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS