WR20X3303FTL
MFR.Part #
WR20X3303FTL
JLCPCB Part #
C2982945
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS