SR12X5602FTL
MFR.Part #
SR12X5602FTL
JLCPCB Part #
C6495541
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS