WR20X222JTL
MFR.Part #
WR20X222JTL
JLCPCB Part #
C364153
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS