WR20X1000FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR20X1000FTL
JLCPCB Part #
C335020
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS