MR12W5R10FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR12W5R10FTL
JLCPCB Part #
C431929
Package
1206
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS