WR12X71R5FTL
MFR.Part #
WR12X71R5FTL
JLCPCB Part #
C396191
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS