WR04X6800FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR04X6800FTL
JLCPCB Part #
C168242
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS