WR12X6651FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12X6651FTL
JLCPCB Part #
C368295
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS