MR06X2402FTL
MFR.Part #
MR06X2402FTL
JLCPCB Part #
C6910512
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS