WR08W1624FTL
MFR.Part #
WR08W1624FTL
JLCPCB Part #
C2612615
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS