WR12X5363FTL
MFR.Part #
WR12X5363FTL
JLCPCB Part #
C368279
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS