WR08W3R60FTL
MFR.Part #
WR08W3R60FTL
JLCPCB Part #
C170897
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS