WR12X475JTL
MFR.Part #
WR12X475JTL
JLCPCB Part #
C171182
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS