YU0AH222M090L3EB0H
MFR.Part #
YU0AH222M090L3EB0H
JLCPCB Part #
C305335
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 250V、400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS