WW12PR430FTL
MFR.Part #
WW12PR430FTL
JLCPCB Part #
C2991492
Description
-55℃~+155℃ 200V 430mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS