WR12X4751FTL
MFR.Part #
WR12X4751FTL
JLCPCB Part #
C171103
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS