WR12X6043FTL
MFR.Part #
WR12X6043FTL
JLCPCB Part #
C2612713
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS