WR12X26R7FTL
MFR.Part #
WR12X26R7FTL
JLCPCB Part #
C3916518
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS