WR12X6343FTL
MFR.Part #
WR12X6343FTL
JLCPCB Part #
C2612669
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS