WR12X26R1FTL
MFR.Part #
WR12X26R1FTL
JLCPCB Part #
C4152376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS