WR12X1403FTL
MFR.Part #
WR12X1403FTL
JLCPCB Part #
C424795
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS