WF08P1R80FTL
MFR.Part #
WF08P1R80FTL
JLCPCB Part #
C7117122
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS