WW25WR056FTL
MFR.Part #
WW25WR056FTL
JLCPCB Part #
C7414247
Description
-55℃~+155℃ 1W 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS