WR12W9094FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12W9094FTL
JLCPCB Part #
C2612890
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS