WR12W1024FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR12W1024FTL
JLCPCB Part #
C2612858
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS