WR12W4124FTL
MFR.Part #
WR12W4124FTL
JLCPCB Part #
C4253575
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS