WW12WR250FTL
MFR.Part #
WW12WR250FTL
JLCPCB Part #
C5833251
Description
-55℃~+155℃ 250mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS