WR04X75R0FTL
MFR.Part #
WR04X75R0FTL
JLCPCB Part #
C168249
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS